СРПСКИ ШОУ У ЊЕМАЧКОЈ – ПРЕПОРОЂЕНИ ЈОВИЋ ОПЕТ ПОГОДИО И ИСПРАТИО КОСТИЋА :: Semberija INFO ::

СРПСКИ ШОУ У ЊЕМАЧКОЈ – ПРЕПОРОЂЕНИ ЈОВИЋ ОПЕТ ПОГОДИО И ИСПРАТИО КОСТИЋА

Фудбалери Ајнтрахта из Франкфурта победили су Арминију из Билефелда у гостима 5:1 у 18. колу Бундеслиге.
И опет је у моди "српски Ајнтрахт" на погон Филипа Костића и Луке Јовића.

Прво полувреме било је у знаку Костића, који је послао "ракету" у гол домаћина, а онда и спаковао асистенцију двоструком стрелцу Андреу Силви за сјајно полувреме тима из Франкфурта.

Арминија је потом успела да смањи преко Серхија Кордове, али ништа више од тога није могла.

Све је било готово када је дефанзивац те екипе дао аутогол Јоакима Нилсона, а онда је на сцену наступио Јовић.

Ушао је у игру у 66. минуту и у стилу правог голгетера реализовао акцију коју је покренуо Костић 15 минута пре краја.

Био је то трећи погодак Јовића на само три утакмице по повратку у Ајнтрахт са позајмице из Реала и најава бољих дана за њега.

И то већ после само непуног меча у новом-старом дресу, гледајући само на основу минутаже (укупно 79 минута).
На радост Ајнтрахта који се лансирао у горњи дом...