ЗВЕЗДА ПОРАЖЕНА ОД АСВЕЛ-А У НЕИЗВИЈЕСНОЈ ЗАВРШНИЦИ :: Semberija INFO ::

ЗВЕЗДА ПОРАЖЕНА ОД АСВЕЛ-А У НЕИЗВИЈЕСНОЈ ЗАВРШНИЦИ

Кошаркаши Црвене звезде поражени су од француског АСВЕЛ-а у 23. колу Евролиге са 81:78.

Након 20 минута игре, АСВЕЛ је имао седам поена предности у дворани "Александар Николић".

Гости су били веома расположени у нападу, а поготово у шуту за три поена (8/12), чиме су стекли и одржавали вођство.

Французи су на моменат водили са 15 поена, али је Звезда смањила дефицит у финишу друге четвртине.

Црвено-бијели су на најбољи могући начин завршили трећу четвртину, пошто су потпуно смањили дефицит, на само један поен.

Изабраници Дејана Радоњића заиграли су знатно чвршће у одбрани, чиме су натјерали кошаркаше АСВЕЛ-а на промашаје, а са друге стране дошли до лакших поена у нападу.

Имали су црвено-бијели велики заостатак који су успели да стигну, али је француски тим у финишу утакмице одиграо боље и стигао до четврте везане победе.

Асвел је до побједе предводио Норис Кол са 22 убачена поена, док је у пораженом тиму Огњен Добрић убацио 17.