Кошаркаши Игокее освојили осми куп БиХ :: Semberija INFO ::

Кошаркаши Игокее освојили осми куп БиХ

Фото - Игокеа

Кошаркашки клуб “Игокеа” дошао је до осмог трофеја Купа БиХ, након убједљиве побједе у финалу против “Спарса” 77:55.

Од почетка утакмице изабраници Драгана Бајића контролисали су дешавања на паркету и остварили убједљиву побједу.

Кошаркаши “Игокее” одлично су започели финалну утакмицу Купа БиХ, а након прве четвртине водили су резултатом 23:8.

Од почетка утакмице Александровчани су ушли у добар ритам, који гостујући кошаркаши нису успјели да испрате, па је питање побједника било практично ријешено већ на полувремену /44:19/.

“Игокеа” је рутински привела меч крају и дошла до свог осмог трофеја у овом такмичењу.

Најефикаснији је био Никола Јовановић са 17 убачених поена, а на другој страни Камењаш је убацио 14.