ОДЛИЧНО ИЗДАЊЕ КОКОРУША НЕДОВОЉНО ЗА ПОБЈЕДУ :: Semberija INFO ::

ОДЛИЧНО ИЗДАЊЕ КОКОРУША НЕДОВОЉНО ЗА ПОБЈЕДУ

Протеклог викенда, утакмицама 14. кола настављено је такмичење у кошаркашкој Премијер лиги БиХ. Бијељински премијерлигаш, Кошаркашки клуб „Радник Елвацо Метпро“ гостовао је КК „Братунац ТРБ“.
Домаћини су на крају утакмице славили побједу резултатом 89:86 (17:24, 18:20, 29:11, 25:31).

Екипа из Бијељине је у првом дијелу сусрета диктирала темпо и имала резултат на својој страни. Након 20 минута игре резултат је био 35:44. У трећој четвртини долази до великог пада у игри гдје су кошаркаши КК „Радник“ за десет минута успјели убацити само 11 кошева (29:11) тако да су у задњу четвртину ушли са заостатком од девет поена. Упркос великој борби гостујућих кошаркаша, екипа Братунца је до краја меча успјела сачувати остварену предност.

КК „Радник“ је предводио капитен Дејан Кокоруш са 35 поена и 9 скокова. Двоцифрени су још били Срђан Јовановић (21 поен и 5 скокова) и Јовица Кецман (15 поена и 4 скока) док су у екипи КК „Братунац ТРБ“ били расположени Зоран Вилотијевић (25 поена и 10 скокова), Александар Пантелић (19 поена), Андрија Драшковић (16 поена и 10 асистенција) и Никола Ћирковић (11 поена и 7 асистенција)