КК „ШАМПИОНИ“ ИЗ БАЊАЛУКЕ ДОНИЈЕЛИ ДЕВЕТ МЕДАЉА :: Semberija INFO ::

КК „ШАМПИОНИ“ ИЗ БАЊАЛУКЕ ДОНИЈЕЛИ ДЕВЕТ МЕДАЉА

Foto
Претходног викенда у Бањалуци је одржан 3. Међународни карате турнир „Српска ОПЕН“ који је окупио 421 учесника из 34 клуба.

Карате клуб „Шампиони“ из Бијељине су учествовали са 12 такмичара. Лазар Марковић је по трећи пут узастопно освојио златну медаљу на овом турниру. Ове године златни је био у категорији јуниора до 68кг. Поред Лазара златне медаље су освојили још Виктор Глигоревић (дјечаци до 13. година, +55 кг), Хелена Ивковић (кадеткиње, +54 кг), Емилија Богдановић (дјевојчице 13 година, +49 кг), Николина Гаврић (дјевојчице 13 година, +54 кг) и Милица Марић (дјевојчице 12 година, +40 кг).

Из експедиције КК „Шампиони“ бронзане медаље су освојили Зоран Стојановић (дјечаци 11 година, -40 кг), Ива Докић (дјевојчице 12 година, -50 кг) и Саво Манојловић (дјечаци 12 година, -37 кг).