Пораз бањалучког Борца на "Тушњу" :: Semberija INFO ::

Пораз бањалучког Борца на "Тушњу"

Фото - ФК Борац
ТУЗЛА - Фудбалери Борца након 13 утакмица без пораза у м:тел Премијер лиги БиХ поражени су у Тузли од Слободе с 1:2.

Меч 31. кола бх. елите припао је домаћину који је Борцу нанио први пораз од 6. новембра прошле године када су у Мостару изгубили од Зрињског.

Домаћин је повео преко Мирсада Рамића у 14. минуту утакмице, а до полувремена су "црвено-плави" дошли до поравнања преко Милана Вушуровића у 45. минути.

У наставку меча други погодак је постигао Рамић и то у 71. минуту сусрета и испоставило се да је то коначан резултат.

Слободи је ова побједа врло битна у борби за опстанак и има шест бодова више од Рудар Приједора који је први у опасној зони.

С друге стране Бањалучани још нису овјерили треће мјесто на табели које им доноси пласман на међународну сцену и нову прилику ће имати на "Грбавици" када ће гостовати код Жељезничара који им је и директни конкутент у борби за мјесто које води у квалификације за Лигу конференција.