ТРИ МЕДАЉЕ СА БАЛКАНСКОГ ПРВЕНСТВА :: Semberija INFO ::

ТРИ МЕДАЉЕ СА БАЛКАНСКОГ ПРВЕНСТВА

Foto
У Београду је од трећег до петог јуна одржано Балканско првенство у каратеу за дјецу, сениоре и ветране. Учествовало је преко 1200 такмичара из десет земаља.

Након завршеног првенства у Бијељину стижу три медаље. Стојановић Вања из КК „Шампиони“ освојила је сребрну медаљу и титулу вицешампионке Балкана. Вања се такмичила у борбама за дјевојчице од 10 година, до 37 килограма. Лазар Лазић из Карате клуба „Пантери“ освојио је бронзану медаљу у категорији дјечака до 12 година, до 37 килограма док се Миа Милица Вујић из КК „УНСУ“ окитила такође бронзаном медаљом у категорији борби за дјевојчице до 13 година, до 49 килограма. За Милицу је ово друга медаља са Балканских првенстава обзиром да је у Бањалуци прије три године освојила бронзану медаљу на Балканском првенству у каратеу за дјецу до 13 година.

Ове три медаље са Балканског првенства свједоче квалитетном раду бијељинских карате клубова чији такмичари и на међународној сцени не заостају за својим вршњацима.