МИТРОВИЋ ДОНИО ТРИЈУМФ ФУЛАМУ ГОЛОМ У 90. МИНУТУ :: Semberija INFO ::

МИТРОВИЋ ДОНИО ТРИЈУМФ ФУЛАМУ ГОЛОМ У 90. МИНУТУ

Српски фудбалски репрезентативац Александар Митровић донио је голом у 90. минуту тријумф Фуламу над Брентфордом - 3:2 (2:1) у трећем колу Премијер лиге.

Фулам је повео голом Бобија Рида већ у 1. минуту , а на 2:0 повисио је Жоао Паљиња у 20. минуту.

Брентфорд се у меч вратио погоцима Кристијана Норгарда у 44. и Ајвана Тонија у 77. минуту , али се Митровић постарао да лондонски тим први пут тријумфује у новој сезони Премијер лиге.

Био је то трећи гол за Србина ове сезоне, пошто је претходно био двоструки стријелац у ремију са Ливерпулом (2:2) на старту шампионата.

Три гола у Премијер лиги, као и голгетер "орлова", постигли су још Родриго из Лидса и Вилфрид Заха из Кристал Паласа.

Митровићев салдо био би још већи да у претходном колу није промашио пенал против Вулверхемптона (0:0).

После три одиграна кола Фулам има пет освојених бодова, а Брентфорд је остао на четири.

У осталим мечевима Премијер лиге одиграним данас постигнути су следећи резултати: Тотенхем - Вулверхемптон 1:0 (0:0), Кристал Палас - Астон Вила 3:1 (1:1), Евертон - Нотингем Форест 1:1 (0:0) и Лестер - Саутемптон 1:2 (0:0).