РАДНИК УБЈЕДЉИВ ПРОТИВ ТУЗЛА СИТИЈА :: Semberija INFO ::

РАДНИК УБЈЕДЉИВ ПРОТИВ ТУЗЛА СИТИЈА

Фудбалери Радника осветили су „комшије“ из Етно села Станишић. Они су у другом колу савладали Тузла Сити са 3:0 а били су много бољи ривал па су могли и да забиљеже убједљивији тријумф.

Већ на старту Радник је повео. Одличну акцију навале домаћег тима крунисао је Дејан Максимовић у 7. минути. Вођство није опустило домаће играче који су наставили са нападима па су након неколико полуприлика за два минута ријешили питање побједника.

Прво је Дејан Максимовић погодио из пенала у 35.минути, да би затим Велибор Ђурић погодио из слободног ударца за 3:0.

Радник је и у наставку био бољи ривал, створио је неколико шанси али се резултат није мијењао, па је бијељински тим дошао до прве побједе у новом шампионату