РК Бијељина - Извјештај 5 коло: РК Гласинац - РК Бијељина 26:39 (10:16) :: Semberija INFO ::

РК Бијељина - Извјештај 5 коло: РК Гласинац - РК Бијељина 26:39 (10:16)

5. коло М-тел прве лиге Републике Српске у рукомету.

У утакмици 5. кола гостујућа екипа из Бијељине је заслужено освојила два бода на гостовању против екипе Гласинца.

Семберци су од првог до последњег минута наметнули свој темпо игре и из минута у минут повећавали предност до коначних 13 голова разлике.

Посебно радује игра најмлађих рукометаша Бијељине који су максимално искористили повјерење тренера Ранкића.

Стефан Живановић, Ведран Милић и Рајко Маринковић су показали да се на њих озбиљно може рачунати у наредним утакмицама.

Треба напоменути да је на голу поново одличан био Ђорђе Ђерић који је сакупио 15 одбрана.

Лонтош и Марковић су командовали одбраном и затворили све прилазе голу своје екипе.

Стријелци за РК Бијељина :
Лука Јевтић 8, Стефан Живановић 5, Жужа Милош 5, Стевановић Младен 5, Буљугија 3, Латиновић 3, Шкорић 3, Симић 2, Пурић 2, Милић 2.

У 6.колу екипа Бијељине дочекује Дервенту послије пет везаних утакмица у гостима.