Стевановић са 7 постигнутих голова и Ђерић са 15 одбрана за трећу побједу у низу РК Бијељина: РК Бијељина-РК Котор Варош 31-26 :: Semberija INFO ::

У утакмици 3. кола прве лиге Републике Српске у рукомету, због реновирања сале у Бијељини, рукометаши Радника су били домаћини у Зворнику и успјели да освоје нова 3 бода.

Најефикаснији у екипи Бијељине је био капитен Петковић Стефан са 11 постигнутих голова, Стевановић 7, Маринковић 5, Соја Вук 4, Лонтош Ненад 3, Буљугија 1.
У екипи Котор Вароши истакли су се Марковић са 10 постигнутих голова и Зарић са 6.

Гостујућа екипа је пружила одлучан отпор тако да су на полувремену водили једним голом разлике, 13:14.

У другом полувремену су домаћи играчи заиграли агилније у одбрани и брже у нападу па су на тај начин успјели да сломе отпор веома добре екипе из Котор Вароши.

Овом побједом, трећом у низу, играчи РК Бијељина остају и даље лидер на табели.

Следеће 4. коло изабраници тренера Зорана Перића дочекују екипу РК Јединства из Брчког.

Утакмица це се играти у Зворнику или Челићу, у зависности у којој сали буде био слободан термин.