Десети пораз Игокее заредом у АБА лиги :: Semberija INFO ::

Десети пораз Игокее заредом у АБА лиги

Фото - АБА лига
ЉУБЉАНА - Серију пораза у АБА лиги кошаркаши Игокее наставили су у Љубљани гдје је Цедевита Олимпија славила побједу резултатом 83:73, у 20. колу.

Црни низ екипе из Александровца траје већ десет утакмица, а посљедњу побједу уписала је још 4. децембра против МЗТ-а, а тренер Владимир Јовановић и даље нема тријумфа са тимом у регионалном такмичењу.

Да ће све бити на страни домаћина било је јасно већ након уводних десет минута који је тада водио са десет поена разлике.

Предност је само расла у наставку утакмице па је износила и више од 15 поена, а пред посљедњих десет минута чак и 20 (71:51).

Гости су се трудили да запријете, али нису успијевали да дођу до егала, иако су два минута прије краја пришли на минус осам (78:71).

Најбољи код гостију били су Коста Кондић, Брајант Крафорд, Драган Милосављевић и Стефан Ђорђевић са по 13 поена.