ОДБОЈКАШКИ КЛУБ ,,РАДНИК’’ :: Semberija INFO ::

ОДБОЈКАШКИ КЛУБ ,,РАДНИК’’

Радник моћан и у Сарајеву
Серија одличних ,,Радникових’’ игара настављена је у Сарајеву. У првој утакмици полуфинала Купа БИХ ,,Радник’’ је глатко поразио домаћу екипу са 3:1.Иако је ,,Босна’’ екипа која је нанијела посљедњи пораз Бијељинцима почетком октобра синоћ нису имали шансе против ,,Радника’’.

Моћно је изгледала екипа ,,Радника’’, прва два сета су експресно ријешили у своју корист резултатом 25:13, 25:18. У трећем сету ,,Босна’’ се вратила за смањење у сетовима на 2:1, али је ,,Радник’’ спријечио пети сет и у четвртом сету поново доминирао добивши га са 25:15.Бијељинци су играли разноврсно, одлично сервирали, блокирали, играли одбрану и побједа је била неупитна.

У екипи ,,Радника’’ по 18 поена имали су Никола Дрљић и Адаи Xиу Yин Ка, а Милош Поповић је додао 13.
Реванш утакмица Купа БиХ је на програму у уторак у Бијељини, а у суботу је ,,Радник’’ домаћин екипи ,,Модриче’’ у 15-ом колу Премијер лиге БиХ.