
Sajam cvijeća Bijeljina – U bašti nade uvijek nešto cvjeta (FOTO)
Gradski park u Bijeljini je domaćin šestog Sajma cvijeća pod nazivom "U bašti nade uvijek nešto cvjeta". Ova dvodnevna manifestacija, koju organizuju Gradska uprava Grada Bijeljina, AD „Komunalac“ i Agrarni fond, okupila je brojne uzgajivače cvijeća i bilja iz Semberije i drugih krajeva.

Posjetioci mogu uživati u prodajnoj izložbi, kreativnim radionicama, stručnim predavanjima i bogatom programu.
Sreten Vučković iz Odjeljenja za poljoprivredu Gradske uprave Bijeljina izjavio je da ovaj sajam iz godine u godinu postaje jedan od najljepših događaja u Bijeljini.

-Poljoprivredni proizvođači i uzgajivači cvijeća imaju mogućnost da predstave svoje proizvode, a građani da vide sve ono najljepše što je ovdje izloženo i da, ukoliko žele, kupe nešto od toga kako bi ukrasili svoje balkone, terase i dvorišta. Na taj način uljepšavaju i oplemenjuju svoj životni prostor. Ovaj sajam pruža priliku za uspostavljanje novih kontakata i dodatni podstrek razvoju ove grane poljoprivredne djelatnosti. Posebno me raduje što se iz godine u godinu povećava broj izlagača. Današnja izložba cvijeća potvrđuje da zauzimamo značajno mjesto u oblasti hortikulture. Želim da podsjetim da je Gradska uprava prije četiri godine uvela podsticaje za uzgoj cvijeća i razvoj hortikulture, koji se isplaćuju posredstvom Gradskog agrarnog fonda“, dodao je Vučković.
Bijeljinski „Komunalac“ je i ove godine uključen u organizaciju sajma cvijeća, zahvaljujući dobroj saradnji sa Gradskom upravom grada Bijeljina, dajući i svoj doprinos razvoju hortikulture na području Semberije i Bijeljine.

Zdravko Mikić, zamjenik direktora Agrarnog fonda Bijeljina, naveo je da Sajam cvijeća sve više dobija na značaju i da iz godine u godinu raste broj izlagača koji učestvuju na ovoj manifestaciji. Istakao je da se na ovaj način predstavlja proizvodnja cvijeća na području Semberije, koja, kako je rekao, nije nimalo jednostavna kao jedna od grana poljoprivredne proizvodnje.
Semberija info

Posjetioci mogu uživati u prodajnoj izložbi, kreativnim radionicama, stručnim predavanjima i bogatom programu.
Sreten Vučković iz Odjeljenja za poljoprivredu Gradske uprave Bijeljina izjavio je da ovaj sajam iz godine u godinu postaje jedan od najljepših događaja u Bijeljini.

-Poljoprivredni proizvođači i uzgajivači cvijeća imaju mogućnost da predstave svoje proizvode, a građani da vide sve ono najljepše što je ovdje izloženo i da, ukoliko žele, kupe nešto od toga kako bi ukrasili svoje balkone, terase i dvorišta. Na taj način uljepšavaju i oplemenjuju svoj životni prostor. Ovaj sajam pruža priliku za uspostavljanje novih kontakata i dodatni podstrek razvoju ove grane poljoprivredne djelatnosti. Posebno me raduje što se iz godine u godinu povećava broj izlagača. Današnja izložba cvijeća potvrđuje da zauzimamo značajno mjesto u oblasti hortikulture. Želim da podsjetim da je Gradska uprava prije četiri godine uvela podsticaje za uzgoj cvijeća i razvoj hortikulture, koji se isplaćuju posredstvom Gradskog agrarnog fonda“, dodao je Vučković.
Bijeljinski „Komunalac“ je i ove godine uključen u organizaciju sajma cvijeća, zahvaljujući dobroj saradnji sa Gradskom upravom grada Bijeljina, dajući i svoj doprinos razvoju hortikulture na području Semberije i Bijeljine.

Zdravko Mikić, zamjenik direktora Agrarnog fonda Bijeljina, naveo je da Sajam cvijeća sve više dobija na značaju i da iz godine u godinu raste broj izlagača koji učestvuju na ovoj manifestaciji. Istakao je da se na ovaj način predstavlja proizvodnja cvijeća na području Semberije, koja, kako je rekao, nije nimalo jednostavna kao jedna od grana poljoprivredne proizvodnje.
Semberija info




