PREDSTAVLjAMO KANDIDATE: NAJBOLjI PEDAGOG FIZIČKE KULTURE :: Semberija INFO ::

PREDSTAVLjAMO KANDIDATE: NAJBOLjI PEDAGOG FIZIČKE KULTURE

U kategoriji „Najbolji pedagog fizičke kulture“ redakcija „Semberskih novina“ je primila dva prijedloga: Nenad Milošević, nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja u Osnovnoj školi „Sveti Sava“ iz Bijeljine i Siniša Pavlović, nastavnik predmeta fizičko i zdravstveno vaspitanje u OŠ „Knez Ivo od Semberije“ i OŠ „Jovan Dučić“, takođe iz Bijeljine.

-Nenad Milošević, OŠ „Sveti Sava“ Bijeljina
Nastavno osoblje OŠ „Sveti Sava“ iz Bijeljine predložilo je svog kolegu, nastavnika fizičkog i zdravstvenog vaspitanja, Nenada Miloševića. On je tokom 2023. godine ostvario zapažene rezultate sa ženskom sekcijom iz futsala. Ženska sekcija ove škole, pod vođstvom nastavnika Nenada Miloševića osvojila je školsko gradsko takmičenje, regionalno takmičenje i republičko takmičenje i tako osvojila tri pehara u prošloj godini. Pored toga, muška sekcija je na školskom takmičenju zauzela drugo mjesto ali su se kao finalisti plasirali na regionalno takmičenje koje su osvojili i tako, poput ženske ekipe, postali šampioni regije. Takođe, ženska odbojkaška sekcija pod vođstvom Nenada Miloševića zauzela je drugo mjesto na školskom gradskom takmičenju.

-Siniša Pavlović, OŠ „Knez Ivo od Semberije“ i OŠ „Jovan Dučić“ Bijeljina
Rođen je 29.08.1987. godine u Tuzli. Završio je Fakultet za tjelesni odgoj i sport u Tuzli, 2011. godine, a od 2012. godine je uključen u sistem obrazovanja Republike Srpske kroz neprekidan rad u više obrazovnih institucija. Od 2016. godine radi u OŠ “Knez Ivo od Semberije” a od 2018. godine je zaposlen i u OŠ “Jovan Dučić” gdje i danas radi.U navedenim školama je zadužen za sekcije iz rukometa, atletike i za takmičenja iz džuda.
Neki od rezultata koje je sa svojim učenicima postigao tokom 2023. godine:
-prvo mjesto, regionalno takmičenje, djevojčice, rukomet, OŠ ”Jovan Dučić”,
-četvrto mjesto, republičko takmičenje iz rukometa, djevojčice, OŠ ”Jovan Dučić”,
-prvo mjesto, opštinsko takmičenje, atletika, 800m, Ema Kovač, OŠ ”Knez Ivo od Semberije”,
-prvo mjesto, opštinsko takmičenje atletika, bacanje kugle, Anđela Pantić, OŠ ”Knez Ivo od Semberije”,
-drugo mjesto, opštinsko takmičenje atletika, 800m, Ivona Ćevriz, OŠ “Knez Ivo od Semberije”,
-drugo mjesto, opštinsko takmičenje atletika, skok u dalj, Iskra Jović, OŠ ”Knez Ivo od Semberije”,
-ženska ekipa OŠ “Knez Ivo od Seberije”, prvo mjesto ekipno na opštinskom takmičenju iz atletike,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz atletike, 800m, Ema Kovač, OŠ “Knez Ivo od Semberije”,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz atletike, bacanje kugle, Anđela Pantić, OŠ “Knez Ivo od Semberije”,
-drugo mjesto, regionalno takmičenje iz atletike, skok u dalj, Iskra Jović, OŠ ”Knez Ivo od Semberije”,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz džuda, Maksim Petrović, OŠ “Jovan Dučić”,
-prvo mjesto, regionano takmičenje iz džuda, Vasilije Hržić, OŠ ”Jovan Dučić”,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz džuda, Sergej Delić, OŠ “Jovan Dučić”,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz džuda, Sofija Samardžić, OŠ ”Jovan Dučić”,
-prvo mjesto, regionalno takmičenje iz džuda, Milica Hržić, OŠ ”Jovan Dučić”,
-prvo mjesto republičko takmičenje iz džuda, Sofija Samardžić, OŠ ”Jovan Dučić”,
-drugo mjesto, republičko takmičenje iz džuda, Maksim Petrović, OŠ ”Jovan Dučić”,