MILICA MARIĆ OSVOJILA BRONZU U POREČU :: Semberija INFO ::

MILICA MARIĆ OSVOJILA BRONZU U POREČU

U Poreču je od 29. juna do drugog jula održana Svjetska karate1liga za mlade. Bila je to treća ovosezonska liga za mlade karatiste na kojoj je učestvovalo preko 3100 takmičara iz 72 zemlje.

Ranije, tokom vikenda portal Semberija INFO je donio vijest o plasmanu četvorice karatista Karate kluba „Šampioni“ iz Bijeljine koji su na borilišta izašli prvog dana takmičenja. Miloš Simić je zbog povrede bio pronuđen predati borbu još u prvom kolu dok je Lazar Marković zaustavljen u trećem kolu turnira. Aleksandar Novicki je zaustavljen na korak do medalje tako da se morao zadovoljiti petim mjestom u kategoriji U21, -84kg. Najuspješniji Šampion prvog dana Svjetske lige za mlade bio je Sinan Paljevac koji je osvojio bronzanu medalju u borbama u kategoriji juniora -68kg.

U nedjelju, posljednjeg dana takmičenja Šampioni su osvojili još jednu medalju. Milica Marić je osvojila bronzanu medalju u borbama u kategoriji U14 do 52kg.