Borac lako u četvrtfinale Kupa BiH :: Semberija INFO ::

Borac lako u četvrtfinale Kupa BiH

Izvor: Glas Srpske

BANjALUKA - Fudbaleri Borca izborili su četvrtfinale Kupa BiH, nakon što su na svom terenu savladali Zvijezdu 09 2:0.

Pitanje prolaska riješeno je već u prvih 45 minuta. Borac je inicijativu krunisao golom u 30. minuti.

Jakov Blagaić je odlično centrirao a sjajno je skočio Jovo Lukić za sedmi gol u sezoni.

Samo šest minuta kasnije bilo je već 2:0. Opet je Blagaić ubacio, lopta se odbila do Alena Jurilja koji je poslao u mrežu. Nakon toga je proslavio gol sa Aleksandrom Subićem "ljuljanje bebe" koji su prvi pokazali čuveni Brazilci. Fudbaleri Borca su nedavno postali očevi.

U nastavku obje ekipe su imale svoje šanse ali se rezultat nije mijenjao. U sudijskoj nadoknadi drugi žuti karton je dobio Miloš Ostojić pa je morao da napusti teren.