ZVEZDA PORAŽENA OD ASVEL-A U NEIZVIJESNOJ ZAVRŠNICI :: Semberija INFO ::

ZVEZDA PORAŽENA OD ASVEL-A U NEIZVIJESNOJ ZAVRŠNICI

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od francuskog ASVEL-a u 23. kolu Evrolige sa 81:78.

Nakon 20 minuta igre, ASVEL je imao sedam poena prednosti u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Gosti su bili veoma raspoloženi u napadu, a pogotovo u šutu za tri poena (8/12), čime su stekli i održavali vođstvo.

Francuzi su na momenat vodili sa 15 poena, ali je Zvezda smanjila deficit u finišu druge četvrtine.

Crveno-bijeli su na najbolji mogući način završili treću četvrtinu, pošto su potpuno smanjili deficit, na samo jedan poen.

Izabranici Dejana Radonjića zaigrali su znatno čvršće u odbrani, čime su natjerali košarkaše ASVEL-a na promašaje, a sa druge strane došli do lakših poena u napadu.

Imali su crveno-bijeli veliki zaostatak koji su uspeli da stignu, ali je francuski tim u finišu utakmice odigrao bolje i stigao do četvrte vezane pobede.

Asvel je do pobjede predvodio Noris Kol sa 22 ubačena poena, dok je u poraženom timu Ognjen Dobrić ubacio 17.