ODBOJKAŠKI KLUB ,,RADNIK’’ :: Semberija INFO ::

ODBOJKAŠKI KLUB ,,RADNIK’’

Radnik moćan i u Sarajevu
Serija odličnih ,,Radnikovih’’ igara nastavljena je u Sarajevu. U prvoj utakmici polufinala Kupa BIH ,,Radnik’’ je glatko porazio domaću ekipu sa 3:1.Iako je ,,Bosna’’ ekipa koja je nanijela posljednji poraz Bijeljincima početkom oktobra sinoć nisu imali šanse protiv ,,Radnika’’.

Moćno je izgledala ekipa ,,Radnika’’, prva dva seta su ekspresno riješili u svoju korist rezultatom 25:13, 25:18. U trećem setu ,,Bosna’’ se vratila za smanjenje u setovima na 2:1, ali je ,,Radnik’’ spriječio peti set i u četvrtom setu ponovo dominirao dobivši ga sa 25:15.Bijeljinci su igrali raznovrsno, odlično servirali, blokirali, igrali odbranu i pobjeda je bila neupitna.

U ekipi ,,Radnika’’ po 18 poena imali su Nikola Drljić i Adai Xiu Yin Ka, a Miloš Popović je dodao 13.
Revanš utakmica Kupa BiH je na programu u utorak u Bijeljini, a u subotu je ,,Radnik’’ domaćin ekipi ,,Modriče’’ u 15-om kolu Premijer lige BiH.