Radnik izborio majstoricu :: Semberija INFO ::

Radnik izborio majstoricu

Odbojkaši Radnika savladali su ekipu Domaljevca u drugoj finalnoj utakmici za prvaka BIH, tako da će novi prvak biti odlučen u majstorici sledećeg vikenda u Orašju.

Gledali smo fantastičan meč u kojem su odbojkaši Radnika furiozno dobili prvi set ostavivši goste na 12 poena. U drugom setu rovovska borba u kojoj su više strpljenja imali gosti i izjednačili na 1-1 u setovima. U trećem setu rezultatska klackalica do kraja seta, kad  su Bijeljinci realizovali petu set loptu i poveli sa 2-1 u setovima.

Četvrti set je bio sličan prethodnom sa istim epilogom i pobjedom Radnika.

Odlična odbojka, odlična atmosfera na tribinama i zasluženo slavlje Radnika.

U domaćoj ekipi je nakon godinu dana pauze zaigrao Vladimir Milićević i bio X faktor za pobjedu plavih. Svi ostali igrači dali su svoj doprinos u ovoj velikoj pobjedi, a ne treba zaboraviti bijeljinsku publiku koja je bila sedmi igrač Radnika.