AKADEMCI ODLIČNI NA PRVENSTVU CENTRALNE SRBIJE U KROSU :: Semberija INFO ::

AKADEMCI ODLIČNI NA PRVENSTVU CENTRALNE SRBIJE U KROSU

Atletski savez centralne Srbije juče je u Valjevu organizovao Prvenstvo Centralne Srbije u krosu gdje su, rame uz rame sa takmičarima iz ovog regiona nastupili i mladi atletičari AK "Akademac" iz Bijeljine.

-Odlična organizacija AK "Vak" iz Valjeva i sjajna staza bila je garancija za tri medalje koje donosimo u našu Bijeljinu.

Na pobjedničko postolje stali su naši mladi atletičari: Dimitrije Čuturić u trci na 200m u kategoriji dječaka 2016. godište. Dimitrije je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju. U trci na 500 m u kategoriji dječaci 2012. godište naš čuveni dvojac Zoran Blagojević i Pavle Savić osvojili su prvo odnosno drugo mjesto donijevši u klupske prostorije zlatnu i srebrenu medalju sa ovog veoma prestižnog takmičenja. Čestitamo u ime kluba osvajačima medalja, te ostalim takmičarima koji su danas nastupili", stoji u saopštenju za javnost AK "Akademac" iz Bijeljine.