
TAEKWONDO KLUB JOPA BIJELJINA VICEŠAMPION REPUBLIKE SRPSKE!
Taekwondo klub Jopa Bijeljina ostvario je fenomenalan rezultat na Prvenstvu Republike Srpske koje je održano 31.05.2026. godine u Derventi, na kojem je učestvovalo oko 450 takmičara iz cijele Republike Srpske.
Bijeljinski klub nastupio je sa čak 49 takmičara, a osvojeno isto toliko medalja, što predstavlja ogroman uspjeh i dokaz kvalitetnog i predanog rada sportista i trenera ovog kluba.
12 zlatnih medalja
15 srebrnih medalja
22 bronzane medalje


Iz kluba ističu da su posebno ponosni na šampione:
Filip Mitrović proglašen je za najboljeg takmičara u kategoriji mlađih kadeta.
Bojan Petrović proglašen je za najboljeg seniora turnira.


Kao kruna ovog velikog uspjeha, Taekwondo klub Jopa Bijeljina osvojio je pehar za 2. mjesto u sve ukupnom plasmanu, što je fenomenalan rezultat.
,,Ovo je još jedan dokaz da se trud, rad, disciplina i zajedništvo uvijek isplate. Ponosni smo na sve naše takmičare koji su hrabro predstavljali naš klub i naš grad.
Hvala svim roditeljima na podršci, našim trenerima na velikom radu i naravno našim sportistima koji iz dana u dan pokazuju koliko veliko srce ima TKD Jopa!
JOPA IDE DALJE JOŠ JAČE!" poručuju iz ovog uspješnog kluba.
Sljedeći nastup je na Evropskom klubskom prvenstvu u Sarajevu gdje će ispred kluba učestovati tri takmičara u mlađim kadetima.
TKD Jopa Bijeljina
Predsjednik kluba, diplomirani trener Svjetlan Vujadinović Jopa




