Besplatan ulaz na proslavu Zvezdine titule


Foto: FK Crvena zvezda

Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas, 12. maja, da će ulaz na proslavu titule biti besplatan.


"Fudbaleri Crvene zvezde dominantno su devetu godinu zaredom osvojili titulu nacionalnog prvenstva. Kako bismo na pravi način pozdravili šampione i pokazali da su njihovi uspesi razlog za radost svih zvezdaša, klub je doneo odluku da kapije stadiona 'Rajko Mitić' budu otvorene za sve navijače na utakmici protiv OFK Beograda", saopštili su iz Crvene zvezde.

Zvezda utakmicu sa OFK Beogradom igra u petak, 22. maja od 20 časova.

"Tada ćemo i zvanično proslaviti osvajanje 37. trofeja domaćeg prvenstva u istoriji našeg kluba", navodi se na sajtu kluba.


Nezavisne novine