Stevanović sa 7 postignutih golova i Đerić sa 15 odbrana za treću pobjedu u nizu RK Bijeljina: RK Bijeljina-RK Kotor Varoš 31-26 :: Semberija INFO ::

U utakmici 3. kola prve lige Republike Srpske u rukometu, zbog renoviranja sale u Bijeljini, rukometaši Radnika su bili domaćini u Zvorniku i uspjeli da osvoje nova 3 boda.

Najefikasniji u ekipi Bijeljine je bio kapiten Petković Stefan sa 11 postignutih golova, Stevanović 7, Marinković 5, Soja Vuk 4, Lontoš Nenad 3, Buljugija 1.
U ekipi Kotor Varoši istakli su se Marković sa 10 postignutih golova i Zarić sa 6.

Gostujuća ekipa je pružila odlučan otpor tako da su na poluvremenu vodili jednim golom razlike, 13:14.

U drugom poluvremenu su domaći igrači zaigrali agilnije u odbrani i brže u napadu pa su na taj način uspjeli da slome otpor veoma dobre ekipe iz Kotor Varoši.

Ovom pobjedom, trećom u nizu, igrači RK Bijeljina ostaju i dalje lider na tabeli.

Sledeće 4. kolo izabranici trenera Zorana Perića dočekuju ekipu RK Jedinstva iz Brčkog.

Utakmica ce se igrati u Zvorniku ili Čeliću, u zavisnosti u kojoj sali bude bio slobodan termin.