Јовић заблистао, Павков поцрвенео, Дмитровић спречио пораз Србије :: Semberija INFO ::

Јовић заблистао, Павков поцрвенео, Дмитровић спречио пораз Србије

Фудбалери Србије ремизирали су са Немачком 1:1 у Волфсбургу, у генералној провери пред почетак квалификација за Европско првенство 2020.

Србија је повела на Фолксваген Арени голом Луке Јовића у 12. минуту, да би коначан резултат поставио Леон Горецка у 69.

Младен Крстајић је због повреда неколико кључних играча извео комбинован састав, који је одлично парирао "Елфу" у првих 45 минута, док али је био потпуно подређен у наставку па је реми више него добар резултат.
Марко Дмитровић је фантастичним интервенцијама спречио преокрет домаћина, а посебно је фрустрирао Лероја Санеа којем је одбранио 3-4 добре прилике.

У финишу меча Милан Павков је добио црвени картон и тако покварио свој дебитантски наступ у дресу Србије.

У сваком случају, врло позитиван утисак су оставили "Орлови" током већег дела меча, а уочи гостовања Португалу на старту квалификација, у понедељак у Лисабону.