МУЈАГИЋ: ОВА ЕКИПА ЗАСЛУЖУЈЕ ПОБЈЕДЕ :: Semberija INFO ::

МУЈАГИЋ: ОВА ЕКИПА ЗАСЛУЖУЈЕ ПОБЈЕДЕ

Екипа Звијезде 09 данас је на домаћем терену успјела да преокрене резултат и забиљежи побједу над екипом Лакташа резултатом 2:1. Након утакмице стријелац првог поготка за Звијезду Абид Мујагић истакао је да екипа Звијезде заслужује побједе као и подршку.

"Одиграли смо јако тешку утакмицу поготово ако смо узме у обзир да смо прошло коло поражени у дербију од екипе Крупе. Од Козаре примимо гол у 95 минути сусрета и свакако да је то све утицало на нас.

"Хвала Богу данас смо успјели да преокренемо резултат и побједимо иако смо на полувремену губили са 0:1. Нисмо добро ушли у утакмицу што је се одразило на резултат.

На полувремену утакмице договорили смо се да идемо сви као један, ушли на терен и преокренули утакмицу у нашу корист" - рекао је Мујагић.

ОВА ЕКИПА ЗАСЛУЖУЈЕ ПОБЈЕДЕ И ПОДРШКУ

"Ова екипа заслужује побједе, заслужује подршку и сматрам да ћемо се након ове утакмице вратити у стари колосјек и онако како смо одрадили комплетне припреме наставити да играмо у наставку сезоне и биљежити добре резултате - закључио је Мујагић.

Подсјећамо , екипа Звијезде 09 данас је забиљежила побједу на домаћем терену против екипа Лакташа резултатом 2:1.