БАЈЕРН КАЗНИО ПРОМАШАЈЕ БАРСЕЛОНЕ И МАТИРАО ЈЕ ЗА ЧЕТИРИ МИНУТА :: Semberija INFO ::

БАЈЕРН КАЗНИО ПРОМАШАЈЕ БАРСЕЛОНЕ И МАТИРАО ЈЕ ЗА ЧЕТИРИ МИНУТА

Фудбалери Бајерна савладали су Барселону резултатом 2:0 у другом колу Лиге шампиона.

Каталонци су одлично отворили меч, већ у деветом минуту су могли преко Педрија да стигну до вођства, али је Мануел Нојер зауставио његов ударац.

Роберт Левандовски је затим имао двије сјајне прилике, у 18. и 21. минуту, али ни Пољак није могао да затресе мрежу на стадиону на ком је у дресу Бајерна много пута постизао голове.

Барселона је била много бољи ривал у првом полувремену и право је чудо како није стигла до предности.

Казна за све промашаје стигла је у 50. минуту преко Лукаса Ернандеза који је матирао Тер Штегена након корнера Џошуе Кимиха, да би у 54. минуту Лирој Сане поставио коначних 2:0.