Без побједника у првом мечу битке за финале Лиге шампиона :: Semberija INFO ::

Без побједника у првом мечу битке за финале Лиге шампиона

Фудбалери Реала и Манчестер ситија одиграли су 1:1 у првом мечу полуфинала Лиге шампиона на Сантијаго Бернабеуу у Мадриду.

Реал је повео преко Винисијуса Жуниора у 36. минуту када је Камавинга повукао лопту у контри све до посљедње трећине терена гдје ју је оставио Бразилцу. Винисијус је само једном додирнуо лопту и потом одапео из даљине и постигао прелијеп гол за вођство "краљевског клуба.

На одмор се отишло са предношћу шпанског тима, а Кевин Де Брујне у 67. минуту враћа острвску екипу у игру.

Након два шута, трећи ударац Де Брујнеа завршава иза леђа голмана Куртое за 1:1. Одложио му је лопту Гундоан, а Белгијанац шаље лопту у даљи угао за изједначење.

Данијеле Орсато, судија овог меча, посматрао ову ситуацију у ВАР соби, али је на крају утврђено да је све регуларно и гол је признат.

До краја су оба тима успорила темпо и голова више није било, а ко ће играти финале Лиге шампиона биће познато за осам дана након реванша на манчестерском Етихаду.

У другом полуфиналном окршају Лиге шампиона сутра се у италијанском градском дербију састају Милан и Интер.