Звијезда крунисала Борац :: Semberija INFO ::

Звијезда крунисала Борац

Извор: Глас Српске

УГЉЕВИК - Велико изненађење у 16. колу Премијер лиге БиХ приредили су фудбалери Звијезде 09 који су на свом терену у Угљевику побиједили актулног шампиона Зрињски резултатом 2:1.

Тако је екипа из Етно-села Станишићи направила велику услугу Борцу који ће на зимску паузу отићи као лидер првенства, односно јесењи шампион. Наиме, до краја шампионата остала су два кола, а Борац има седам бодова предности у односу на Мостарце који их не могу престићи. Звијезда 09 је повела голом Боже Вукоја у 50. минуту да би пет минута касније изједначио Немања Билбија из пенала, а коначан резултат поставио Салиман Кајоде у 67. минуту. Била је то тек друга побједа Звијезде ове сезоне која има осам бодова и држи друго мјесто на табели док је Зрињски други са 32.