Фудбалери Црвене звезде савладали Младост и оборили свјетски рекорд :: Semberija INFO ::

Фудбалери Црвене звезде савладали Младост и оборили свјетски рекорд

Извор: Глас Српске

БЕОГРАД- Фудбалери Црвене звезде савладали су данас Младост из Лучана 3:1 (1:1) у утакмици 18. кола Суперлиге и оборили свјетски рекорд Реал Мадрида по броју првенствених утакмица без пораза на домаћем терену.

Звезда је стигла до бројке 122, тај низ траје од априла 2017. године и пораза од Партизана, а низ Мадриђана трајао је  од 1957. до 1965. године.

Стријелци за црвено-беле били су Александар Катаи у 8. из пенала,  Јован Мијатовић у 68. и Инбом Хванг у 88. минуту, док је стријелац за Младост био Урош Сремчевић у 10. минуту.

Звезда сада има 43 бода, исто као и Партизан, који у понедјељак гостује Радничком из Ниша.