OSAM MEDALjA KK ŠAMPIONI :: Semberija INFO ::

OSAM MEDALjA KK ŠAMPIONI

U subotu, osmog aprila održan je 19. Međunarodni karate turnir „Banja Luka OPEN 2023“. Na turniru je učestvovalo 776 takmičara iz 45 klubova iz pet zemalja. Takmičari su nastupali u 975 kategorija.

Karatisti KK „Šampioni“ iz Bijeljine su osvojili osam medalja: tri najsjajnije, tri srebrne i dvije bronzane od čega osam u borbama i jedna u katama.

Zlatne medalje su osvojili Milica Marić (djevojčice 13. godina, do 49kg), Lazar Marković (seniori, do 67kg) i Aleksandar Saša Živanović (U14, do 50kg). Srebrna odličja su izborili Marija Trifković (kadetkinje, do 54kg), Aleksandar Novicki (seniori, do 84kg) i Aleksandar Saša Živanović (kate, U14), dok su bronzane medalje osvojili Zoran Stojanović (dječaci 12. godina, do 42kg) i Miloš Simić (juniori, do 76kg).