Radnik siguran u generalci pred odlazak u Beograd :: Semberija INFO ::

Radnik siguran u generalci pred odlazak u Beograd

Odbojkaši Radnika maksimalno su porazili ekipu sarajevske Bosne u trećem kolu Premijer lige BiH.

Prva dva seta su ekspresno riješili u svoju korist ne dajući šansu gostima za bilo kakvo iznenađenje.

U trećem setu je viđena ravnopravna borba, ali je u finišu seta kvalitet Bijeljinaca došao do izražaja i meč je okončan 3:0.

Za odbojkaše Radnika nema odmora, jer u ponedeljak putuju u Beograd na kvalifikacioni turnir Lige šampiona u odbojci. Protivnici našim odbojkašima su ekipe Partizana i šampiona Grčke Olimpijakosa.

Prva utakmica je u utorak u 18 h u Dvorani Aleksandar Nikolić (bivši Pionir) protiv Partizana.
Druga utakmica je u srijedu u 18 h u istoj dvorani protiv Olimpijakosa.

Gradska uprava Bijeljine je za oba dana obezbjedila besplatan prevoz na utakmice. Polazak je u utorak u 13 h sa parkinga kod Saborne crkve i u srijedu u isto vrijeme sa istog mjesta.

Klub poziva sve navijače da ih podrže u Beogradu.

Prijave za odlazak na utakmicu moguće je izvršiti na telefon 066 158 344, na mejl  [email protected]  ili na društvenim mrežama odbojkaski_klub_radnik (instagram) Odbojkaskiklub Radnik (facebook).