DžUDISTI PANTERA MEDALjAMA ZAPOČELI NOVU SEZONU :: Semberija INFO ::

DžUDISTI PANTERA MEDALjAMA ZAPOČELI NOVU SEZONU

Proteklog vikenda u Laktašima je održan 22. Međunarodni džudo turnir „Laktaši OPEN 2023“. Na turniru je učestvovalo 850 džudista iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Sjeverne Makedonije i Bugarske.

Titulu najuspješnije ekipe turnira zasluženo je osvojio tim Džudo kluba „Herceg“ iz Mostara. Najbolji takmičar je Vojin Mandić iz beogradskog Džudo kluba

„Partizan“ a najbolja u konkurenciji dama Hana Midžić, članica Džudo kluba „Una“ iz Bihaća.

Džudo klub „Panter“ iz Bijeljine nastupio je sa petoro takmičara koji su osvojili tri medalje: dvije zlatne i jednu bronzanu. Zlatne medalje su osvojili Đurađ Antić i Vasilije Hržić dok je Milica Hržić osvojila treće mjesto i bronzanu medalju.