Debakl Dinama u Solunu: Petarda u mreži Zagrepčana :: Semberija INFO ::

Debakl Dinama u Solunu: Petarda u mreži Zagrepčana

Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Lige konferencija jer je prvak Hrvatske u Solunu teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu.

Grci su tri gola postigli već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.

U 33. Petar Sučić je nesretno skrenuo udarac iz daljine u svoju mrežu za 2:0 za domaćina, a Tomas je u 42. postigao i treći gol nakon katastrofalne reakcije cijele Dinamove obrane.

Odmah na početku drugog poluvremena Dinamo se vratio u igru. Sjajno je zabio Arber Hodža u 49. minutu.

Dinamo je nakon gola bio puno bolji, "modri" su puno toga promašili, a onda su primili i četvrti gol. Tad su se raspali. U 73. minutu nakon prekida Koulierakis je uz puno sreće, prsima postigao gol za 4:1, a u 87. minutu je Živković s bijele tačke pogodio za konačnih 5:1.