ODLIČAN NASTUP KIK BOKS KLUBA „PANTER“ NA PRVENSTVU BIH :: Semberija INFO ::

ODLIČAN NASTUP KIK BOKS KLUBA „PANTER“ NA PRVENSTVU BIH

Prošle subote, devetog marta, Pale su bile domaćin Prvenstva BiH u kik boksu za kadete, juniore i seniore. Tehnički organizator prvenstva bio je Klub borilačkih sportova „Deveta četa“ a prvenstveni turnir je okupio 56 bh. klubova i 295 takmičara.

Kik boks klub „Panter“ iz Bijeljine učestvovao je sa svojih 11 takmičara: Admir Beganović, Sanel Beganović, Jovan Bodirogić, Nikola Bodirogić, Armando Hašimović, Andrija Jevtić, Milan Karaman, Goran Manzeta, Rastko Pudić, Vasilije Savić i Emir Tihić.

Zlatne medalje su osvojili Goran Manzeta (seniori, -81kg), Vasilije Savić (stariji kadeti, -52kg), Jovan Bodirogić (stariji junior, -91kg) i Sanel Beganović (stariji juniori, -54kg) dok su srebrne medalje izborili Sanel Beganović (stariji juniori, -57kg), Emir Tihić (seniori, -91kg), Milan Karaman (stariji kadeti, -57kg) i Jovan Bodirogić (stariji juniori, +91kg). Bronzane medalje osvojili su Andrija Jevtić (seniori, +91kg) i Rastko Pudić (stariji kadeti, -57kg).