:: Semberija INFO ::

Nov gol Jovića – Milan pao u nadoknadi VIDEO

Luka Jović pokazuje da mu je mesto u startnoj postavi Milana, ali tim Stefana Piolija posrće.

Reprezentativac Srbije je ponovo bio strelac gola za "rosonere", ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz na gostovanju Atalanti, 3:2 (1:1) u 15. kolu Serije A.

Pre sedam dana protiv Frozinonea, Jović je bio strelac i asistent, a sada je opet pogodio nedugo po ulasku sa klupe.

Na teren je ušao u 72. minutu umesto Rubena Loftusa Čika i osam minuta kasnije postigao izjednačujući gol za 2:2.

Na asistenciju Kristijana Pulišića sa leve strane, odlično je reagovao, našao se na liniji peterca i lako prosledio loptu u mrežu ekipe iz Bergama.

Atalanta je povela u 38. minutu preko Nigerijca Ademole Lukmana.

Kada se očekivalo da odu na domor sa tih 1:0, na scenu je stupio iskusni Olivije Žiru i u trećem minutu nadoknade izjednačio na 1:1.

Opet je tim iz Bergama stigao do prednosti i opet je strelac bio Lukman, ovog puta u 55. minutu.
Ipak , Milanu se isplatila upornost, pa je Jović pomenutim golom doneo izjednačenje.

Međutim , usledio je haotičan finiš gostiju. U trećem minutu nadoknade Davide Kalabrija je zaradio drugi žuti, automatski crveni kartin i Milan je ostao na terenu sa desetoricom.

Atalanta je to ubrzo kaznila, samo dva minuta kasnije Luis Murijel je zatresao mrežu Maika Mainjana za konačnih 3:2.