:: Semberija INFO ::

Нов гол Јовића – Милан пао у надокнади ВИДЕО

Лука Јовић показује да му је место у стартној постави Милана, али тим Стефана Пиолија посрће.

Репрезентативац Србије је поново био стрелац гола за "росонере", али то није било довољно да се избегне пораз на гостовању Аталанти, 3:2 (1:1) у 15. колу Серије А.

Пре седам дана против Фрозинонеа, Јовић је био стрелац и асистент, а сада је опет погодио недуго по уласку са клупе.

На терен је ушао у 72. минуту уместо Рубена Лофтуса Чика и осам минута касније постигао изједначујући гол за 2:2.

На асистенцију Кристијана Пулишића са леве стране, одлично је реаговао, нашао се на линији петерца и лако проследио лопту у мрежу екипе из Бергама.

Аталанта је повела у 38. минуту преко Нигеријца Адемоле Лукмана.

Када се очекивало да оду на домор са тих 1:0, на сцену је ступио искусни Оливије Жиру и у трећем минуту надокнаде изједначио на 1:1.

Опет је тим из Бергама стигао до предности и опет је стрелац био Лукман, овог пута у 55. минуту.
Ипак , Милану се исплатила упорност, па је Јовић поменутим голом донео изједначење.

Међутим , уследио је хаотичан финиш гостију. У трећем минуту надокнаде Давиде Калабрија је зарадио други жути, аутоматски црвени картин и Милан је остао на терену са десеторицом.

Аталанта је то убрзо казнила, само два минута касније Луис Муријел је затресао мрежу Маика Маињана за коначних 3:2.