Борац лако у четвртфинале Купа БиХ :: Semberija INFO ::

Борац лако у четвртфинале Купа БиХ

Извор: Глас Српске

БАЊАЛУКА - Фудбалери Борца изборили су четвртфинале Купа БиХ, након што су на свом терену савладали Звијезду 09 2:0.

Питање проласка ријешено је већ у првих 45 минута. Борац је иницијативу крунисао голом у 30. минути.

Јаков Благаић је одлично центрирао а сјајно је скочио Јово Лукић за седми гол у сезони.

Само шест минута касније било је већ 2:0. Опет је Благаић убацио, лопта се одбила до Алена Јуриља који је послао у мрежу. Након тога је прославио гол са Александром Субићем "љуљање бебе" који су први показали чувени Бразилци. Фудбалери Борца су недавно постали очеви.

У наставку обје екипе су имале своје шансе али се резултат није мијењао. У судијској надокнади други жути картон је добио Милош Остојић па је морао да напусти терен.