Bez pobjednika u prvom meču bitke za finale Lige šampiona :: Semberija INFO ::

Bez pobjednika u prvom meču bitke za finale Lige šampiona

Fudbaleri Reala i Mančester sitija odigrali su 1:1 u prvom meču polufinala Lige šampiona na Santijago Bernabeuu u Madridu.

Real je poveo preko Vinisijusa Žuniora u 36. minutu kada je Kamavinga povukao loptu u kontri sve do posljednje trećine terena gdje ju je ostavio Brazilcu. Vinisijus je samo jednom dodirnuo loptu i potom odapeo iz daljine i postigao prelijep gol za vođstvo "kraljevskog kluba.

Na odmor se otišlo sa prednošću španskog tima, a Kevin De Brujne u 67. minutu vraća ostrvsku ekipu u igru.

Nakon dva šuta, treći udarac De Brujnea završava iza leđa golmana Kurtoe za 1:1. Odložio mu je loptu Gundoan, a Belgijanac šalje loptu u dalji ugao za izjednačenje.

Danijele Orsato, sudija ovog meča, posmatrao ovu situaciju u VAR sobi, ali je na kraju utvrđeno da je sve regularno i gol je priznat.

Do kraja su oba tima usporila tempo i golova više nije bilo, a ko će igrati finale Lige šampiona biće poznato za osam dana nakon revanša na mančesterskom Etihadu.

U drugom polufinalnom okršaju Lige šampiona sutra se u italijanskom gradskom derbiju sastaju Milan i Inter.