БРАЗИЛ ОПЕТ ДОШАО ДО ЗЛАТА :: Semberija INFO ::

БРАЗИЛ ОПЕТ ДОШАО ДО ЗЛАТА

Бразил је одбранио титулу олимпијског шампиона! Савладали су у финалу Шпанију 2:1 и то након продужетка.

За деведесет минута игре резултат је био 1:1, па су Шпанци тако трећи узастопно ишли у продужетке.

Бразилу је припало прво полувријеме у којем је могао до убједљивије побједе. Прво је Ришарлисон промашио пенал у 38. минути, а послао је лопту високо преко гола.

У посљедњим секундама првог дијела Дани Алвес је сачувао лопту у пољу, а Куња се ослободио чувара и погодио мрежу.

На старту другог дијела Ришарлисон је могао да постане јунак, али је пропустио шансу. Шпанцу су то казнили. Солер је идеално центрирао, а голгетер Сосиједада Микел Ојарзабал је ухватио волеј и погодио за 1:1.
У самом финишу другог продужетка Малколм је побјегао својим чуварима и успио је да постигне гол вриједан златне медаље.